מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה - מזכרת ארוכת טווח

כל חתונה מחייבת השקעת מחשבה לא רק בבחירת האולם אלא גם בבחירת מחשבה על פריטים או מזכרות כמו מגנטים לחתונה.

בכל חתונה כיום נהוג לחלק מגנטים אשר ישארו לאורחים כמזכרת ארוכת טווח ובכל פעם שהם יתבוננו במגנטים מהחתונה הם יזכרו בחתונה במובן חיובי.

אנו בחברת פרובנט מלווים את החתן והכלה ביום החשוב ביותר בחייהם ודואגים לצלם מגנטים בעל ניסיון רב לאורך כל החתונה כך שלכם נשאר רק ליהנות ולהכין מקום בבית. כבר במהלך השיחה הראשונית שלנו עימכם נתאים עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

מגנטים לחתונה מאירוע מושלם

פרובנט מגנטים לחתונה

מדוע כדאי לקחת חבילת מגנטים לאירוע החתונה ?

הזכרנו את העובדה כי מדובר במזכרת ייחודית אשר יהיה ניתן ליהנות ממנה זמן רב ולכן ההמלצה היא להזמין חבילת מגנטים הכוללת פתרונות מגוונים כמו למשל צילומים מושקעים וגם עיצוב גרפי כך שיהיה ניתן להוסיף למגנט כיתוב נפלא ולאלמנטים אשר יעשירו את התוצאה הסופית ויהפכו אותה למרהיבה.

אנו בחברת פרובנט מציעים לכם את הצלמים האיכותיים ביותר העושים שימוש בציוד מתקדם להפקת מגנטים. חברתנו עוסקת בתחום הפקת אירועים למעלה מעשור שנים ואנו דוגלים במתן שירות איכותי לקהל הלקוחות שלנו, בייחוד כאשר מדובר על חוויה בלתי נשכחת כמו חתונה.

האורחים שלכם? לא ישכחו את החתונה לעולם כתוצאה מאנשי המקצוע אשר יובילו את החתונה בבטחה בשל ניסיונם הרב.

מגנטים בחתונה הם מצרך די חשוב בחתונה ובאירועים בכלל. חשוב לנו לתעד את האירוע, לשמור את הרגעים המאושרים שיצרנו יחד עם משפחתנו וחברינו - לכן הדרך הטובה והפשוטה ביותר הינה מגנטים לחתונה.
את המגנטים אנו שומרים לרוב במקומות גלויים לעין: דבוק על המקרר בבית או בפתח הדלת. דבר המזכיר לכל אורח ואורחת את החוויות מאירוע החתונה שהיו.

מגנטים לחתונה עם צלמי פרובנט

בחברתנו, בנוסף לתקליטן, עיצוב חתונה, זמרים, ארגון חופה ושולחנות, אפקטי עשן, בועות, זיקוקים ועוד ועוד... בנוסף אנו מבצעים מגנטים לחתונה ברמה גבוהה ביותר, הקולטת בעדשת המצלמה כל רגע מפעים ומרגש, מצחיק וגם קורע! הכל בשביל ליצור חוויה מיוחדת לאירוע החתונה.

אתם מעוניינים בצלם מגנטים לחתונה בלתי נשכחת שלכם? מלאו פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם להצעת מחיר עבור אירוע מיוחד במינו!

יעניין אתכם גם : צילום חתונה, מפיקי חתונות

- התוכן מעודכן לשנת 2019

יצירת קשר

*סמן/י את החבילות אותן תרצו לחתונה. (מעל 4 סימונים, תקבלו הנחה של 10% על כל הפריטים)
עדיין לא ראיתם את כל הדילים שלנו? היכנסו לקישור הבא -
דילים לחתונה

שדה זה הוא חובה.
שגיאה - ספרות בלבד
שגיאה - ספרות בלבד
שגיאה - ספרות בלבד
שגיאה - ספרות בלבד
שגיאה - ספרות בלבד
שגיאה - ספרות בלבד
שגיאה - ספרות בלבד
שדה זה הוא חובה.

פרטי התקשרות


חברת : "פרובנט - המרכז להפקות אירועים"

מיקום : סחרוב 5, ראשון לציון

מיקוד 7570723

טלפון : 050-2121492

דוא"ל : provent.ps@gmail.com

| 2020 © כל הזכויות שמורות לחברת - "Provent הפקות אירועים מפת אתר" |